• Dzień Ziemniaka w klasach młodszych

• W październiku uczniowie kl. I i II w ramach „Klasowego dnia ziemniaka” pod nadzorem wychowawców przygotowali placki ziemniaczane.

Do przygotowania ciasta ziemniaczanego i smażenia placków wykorzystali mikser, kuchenkę i przedłużacze zakupione z programu „Laboratoria przyszłości”.

• Urodziny Niepodległej

• 10 listopada uczciliśmy 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.

Uczniowie klasy VIII, wspierani przez nauczyciela historii p. Arkadiusza Ciesielskiego, przygotowali program słowno-muzyczny upamiętniający te ważne wydrzenia z naszej historii. Uroczystość rozpoczęło wspólne wykonanie "Mazurka Dąbrowskiego".

(Do rejestracji wydarzenia użyto sprzętu zakupionego w ramach programu "Laboratoria Przyszłości" - gimbal, statyw i oświetlenie #laboratoriaprzyszłości)

• Młodzieżowa Giełda Zawodów

• Uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w spotkaniu osób planujących dalszą ścieżkę edukacji z firmami i instytucjami, które w przyszłości będą poszukiwać pracowników, stażystów i praktykantów.

Młodzieżowa Giełda Zawodów odbyła się 9 listopada w mławskiej hali sportowej.

• Baśniowe poranki

• W ramach realizacji NPRCz w grupie dzieci 5-6 letnich wspólnie z rodzicami rozpoczęliśmy cykl spotkań "Baśniowe poranki ".

Zaproszenie do głośnego czytania jako pierwszy przyjął tata Antosia, który wprowadził dzieci w dziecięcy świat baśni czytając "Calineczkę".

• CzytaMY!

• W ramach "NPRCz 2.0 na lata 2021-2025" nasza placówka wychowania przedszkolnego otrzymała wsparcie finansowe na zakup książek będącymi nowościami wydawniczymi oraz realizację działań promujących czytelnictwo.

Dzięki dofinansowaniu nasz księgozbiór wzbogacił się o nowości wydawnicze, cieszące się zainteresowaniem wśród najmłodszych dzieci.

info. p. Angelika Koźlakowska