• Zasady przyjęć do przedszkola

• Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przyjęć do przedszkola w naszej szkole.

Jednocześnie informujemy, że stosowny wniosek dostępny jest na naszej stronie internetowej pod adresem:

- zakładka "do pobrania".

• Bal Karnawałowo-Kostiumowy

• W czwartek (8 lutego) odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowo-Kostiumowy. 🎉🎊🎉

Była to nie tylko okazja do wspólnej zabawy ale również do zaprezentowania kolorowych i pomysłowych kostiumów. Trzeba przyznać, że uczestnikom balu nie zabrakło kreatywności.

O dobrą zabawę i wystrój sali zadbał Samorząd Uczniowski, zaś o słodki poczęstunek - pączki i sok - Rada Rodziców naszej szkoły.

W trakcie imprezy odbył się konkurs na najlepsze przebranie. Jury konkursowe miało niezwykle trudne zadanie przed sobą. Ostatecznie wyróżniono grupę uczniów w najbardziej oryginalnych przebraniach, a Królewską Parą Balu zostali: 👑 Krystian Zakrzewski (klasa 0) i 👑 Zofia Cieślak (klasa VIII).

Podczas zabawy uczniowie mieli okazję skorzystać z przygotowanej przez Samorząd Uczniowski fotobudki. Dochód ze zdjęć wykonanych i wywołanych przez opiekunkę SU p. B. Grabowską został przeznaczony na potrzeby działalności statutowej SU.

W przygotowaniu wystroju sali i instalacji fotobudki wykorzystano zasoby pozyskane przez szkołę w ramach programu #laboratoriaprzyszłości

• 13 stycznia 2024 - Dzień Babci i Dziadka

• W sobotę 13 stycznia odbyło się doroczne spotkanie naszych Seniorów w gościnnych progach sali wiejskiej. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoim kochanym Babciom i Dziadkom jasełka oraz okolicznościowe piosenki i wiersze.

Mile spędzony wieczór dowiódł, że wiek to tylko liczba, a pogoda ducha i wzajemna życzliwość łączą pokolenia.