• Agatka - laureatka :)

• Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy VII Agata Pakuszewska została laureatką wyróżnienia w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy".

W poniedziałek, 23 maja, pamiątkowy dyplom, wyróżnienie i nagrody rzeczowe wręczyli naszej uczennicy kierownik placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Mławie pan Michał Pol oraz pan Rafał Zgorzelski - członek zarządu Polskich Kolei Państwowych.

Cieszymy się z osiągnięcia Agaty i życzymy jej dalszych sukcesów.

• Poznawania Polski ciąg dalszy

• W dniach 28-29 kwietnia uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w wycieczce szkolnej do Torunia, Wioski Chlebowej w Janiej Górze i Biskupina w ramach przedsięwzięcia MEiN "Poznaj Polskę"

#PoznajPolske

W Toruniu uczniowie brali udział w piernikowych warsztatach w Żywym Muzeum Piernika, zwiedzali Stare Miasto i uczestniczyli w pasjonującej grze miejskiej. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pysznymi piernikami. W Wiosce Chlebowej dzieci prześledziły drogę "Od ziarenka do bochenka", której ostatnim etapem było upieczenie własnoręcznie przygotowanych chlebów. W rezerwacie archeologicznym w Biskupinie mogły podążać śladami dawnych Słowian od epoki kamienia po wczesne średniowiecze.

Dwa fascynujące dni obfitowały w walory edukacyjne, krajoznawcze i kulturowe. Były znakomitą okazją do poznawania naszego kraju i samych siebie, zacieśniania koleżeńskich więzi i zdobywania nowych doświadczeń.