• Patriotyczne święto

• 30 kwietnia świętowaliśmy w naszej szkole 233 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Na szkolnej scenie zaprezentowały się wszystkie klasy.

Przedszkolaki przypomniały nam wzruszający wiersz Władysława Bełzy 'Katechizm polskiego dziecka", ich starsi koledzy z klasy 0 pięknie odtańczyli poloneza i zaśpiewali piosenkę o Ojczyźnie.

Uczniowie klasy I zarecytowali wiersze "Powiewa flaga" i "Ojczyzna" oraz zaśpiewali piosenkę "Płynie Wisła płynie".

O królowej polskich rzek śpiewali również drugoklasiści, którzy w dłoniach trzymali własnoręcznie wykonane portrety swoich bohaterów - prym wiedli tatusiowie.

Klasa III przedstawiła własnoręcznie przygotowaną mapę Polski i opowiedziała o najważniejszych jej miejscowościach, nie zapominając o Łomi.

Kopię Konstytucji przygotowały klasy V i VI, uczniowie odczytali fragment jej preambuły i zaśpiewali Mazurek 3 Maja.

Uczniowie klas VII i VIII zaprezentowali się w strojach z epoki, przybliżyli zebranym historię powstania konstytucji z 1791 roku i odtańczyli poloneza.

• Standardy Ochrony Małoletnich

• Informujemy, że wybierając z górnego menu strony zakładkę O SZKOLE,

a następnie DOKUMENTY SZKOLNE znajdziecie Państwo obowiązujące

w naszej placówce Standardy ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

Zachęcamy do zapoznania się z tym ważnym dokumentem.