• Dzień Babci i Dziadka

• 21 stycznia obchodziliśmy Święto Babć i Dziadków. Z tej okazji, mimo niesprzyjającej aury, w sali świetlicy wiejskiej licznie zgromadzili się zaproszeni seniorzy, uczniowie oraz ich rodzice, którzy pomogli w przygotowaniu i organizacji uroczystości.

Na początku spotkania uczniowie zaprezentowali Babciom i Dziadkom Jasełka a najmłodsi z oddziałów przedszkolnych specjalne wierszyki i piosenki. Padły ciepłe słowa i życzenia z ust przedstawicieli dzieci jak i Pani Dyrektor. Uczniowie wręczyli swoim babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki i upominki. Następnie rozpoczęła się wspólna zabawa, tańce i konkursy.

W przygotowaniu uroczystości oraz upominków dla seniorów wykorzystano sprzęt zakupiony dzięki udziałowi szkoły w programie #LaboratoriaPrzyszłości: m.in. lampę, sprzęt nagłaśniający, pistolety do kleju na gorąco.

• Mistrzynie słówek

• Z przyjemnością przekazujemy dobre wieści!

Uczennice naszej szkoły Maja Pacholec i Gabriela Pacholec zostały laureatkami I i II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Zostań Mistrzem Słówek!".

Dziewczęta wzięły udział w konkursie językowym organizowanym cyklicznie przez Wydawnictwo Edgard Języki Obce i platformę Lingos. W konkursie "Zostań Mistrzem Słówek" wzięło udział tysiące uczniów oraz setki nauczycieli i szkół, więc konkurencja była niemała. Congratulations Girls! We're very proud of you!