• Złotka z Łomi

•             Dziewczęta z klas IV – VI wzięły udział w gminnym turnieju halowej piłki nożnej, który w tym roku odbył się 9 marca w SP w Zawadach.

Naszą szkołę reprezentowały:

Gabriela Pacholec – kl. IV,

Marta Wysocka, Maja Pacholec, Magdalena Drozdowska, Natalia Zakrzewska – kl. V,

Julia Dziombowska, Blanka Mańkus, Zuzanna Sobiecka, Nadia Świderska – kl. VI.

Dziewczęta zagrały dwa mecze. Pierwszy wygrały z SP w Turzy Małej nie wpuszczając żadnej bramki, a same strzelając rywalkom 3, natomiast drugi zremisowały z SP w Lipowcu Kościelnym.

Dziewczęta fantastycznie radziły sobie na boisku, a ich przygotowanie techniczne i taktyczne oraz kondycyjne zaowocowały zdobyciem I-ego miejsca.

GRATULACJE !!!

tekst i zdjęcia: p. M. Szostek

• Podziękowania dla sponsorów

• Serdeczne podziękowania dla sponsorów za wsparcie finansowe, które umożliwiło doposażenie naszego zaplecza sportowego w jednolite koszulki dla uczniów reprezentujących naszą szkołę w zawodach. Państwa bezinteresowna hojność wiele dla nas znaczy. Dziękujemy!

• Sukces Natalki

• Gratulacje dla Natalii Ciesielskiej z klasy 8! Nasza uczennica zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Leksykalno-Gramatycznym z Języka Niemieckiego, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie.

• I po balu...

• 9 lutego cała społeczność szkolna wzięła udział w kostiumowym balu karnawałowym. Tańcom i zabawom ruchowym towarzyszyła skoczna muzyka a wszystko w otoczeniu niemal bajkowej scenografii. Po pląsach i zabawach był czas na słodki poczęstunek - pączka i sok owocowy.  Dużym powodzeniem cieszyła się również balonowa foto-ścianka.